Brzy představíme kolekci Champagne od slavné Anny Marešové! Těšte se s námi :)

UPDATE: Kolekce byla představena 9. června 2020, naleznete ji ZDE

 

Dnes jsme měli bouchat šampaňské

Těšili jsme se, že Vám dnes představíme novinku Champagne designérky Anny Marešové. To sice nemůžeme, ale můžeme se společně těšit na začátek června!

Kolekce Champagne

Inspirací pro návrh šperků je šampaňské víno, jako symbol výjimečnosti okamžiku. “Nejsem ten typ designéra, který by chodil do lesa, aby se inspiroval přírodou.” říká Anna Marešová. Využitím typických prvků šampaňského vína představuje tvary, které překvapí svěží elegancí. Ve dvou produktových řadách Muselet a Bouchon přetváří zdánlivě obyčejné tvary v moderní šperk, který podtrhuje krásu nositelky.

Anna Marešová

Anna Marešová proslula návrhem erotických pomůcek Whoop.de.doo, za kterou dostala prestižní mezinárodní ocenění RED DOT Award 2016, či tramvaje T3Coupé, za který získala RED DOT Award 2019 a cenu Designbloku za mimořádný počit. Anna Marešová vnímá design jako užitný obor, v němž spojuje uživatelskou jednoduchost s estetickým zpracováním.

Partnerem uvedení Moët & Chandon

Partnerem uvedení kolekce Champagne je výrobce prémiového šampaňského vína Moët & Chandon. Prvních sto zákazníků, kteří si šperk od MOOYYY zakoupí, tak obdrží láhev MINI Moët. Nákup šperku Anny Marešové je výjimečným okamžikem a k takovému okamžiku šampaňské patří :)

newsletter