O nás

MOOYYY - ručně vyrobený šperk

Na začátku naší cesty jsme se nechali inspirovat jógou a přírodními materiály, abychom vytvořili šperky vycházející z jógové symboliky. Kolekce MOOYYY Spirituální šperky byla prvním krokem na naší cestě. Druhý krok, autorské kolekce SENSO, CHIA a RUDRA předních českých designérek Lucie Koldové, Mirky Talavaškové a Anny Steinerové, jsou mimořádnou ukázkou moderního šperku, jež přesahuje svou dekorativní funkci. Nadčasové a minimalistické šperky skrývají osobní poselství a představují vnitřní sílu danou nejen kvalitou přírodních materiálů jako jsou semena posvátného stromu Rudraksha, perly či láva, ale také vnímáním klíčových hodnot a životní filozofií toho, kdo šperk nosí.

V roce 2017 připravila pro MOOYYY nadějná designérka Natalie Vicenová kolekci originálních šperků ELEMENTS, která je inspirována védskou filozofií a čtyřmi symboly elementů Země, Vody, Ohně a Vzduchu. Výsledkem je designový šperk odrážející základ všech živých i neživých součástí vesmíru a skrývající v sobě mystický náboj. V roce 2018 kolekci doplnila designérka kolekci o prsteny a náramky vyjadřující sílu pátého elementu, Etheru. 

Nejnovější kolekcí MOOYYY jsou ORIGAMI, inspirovány jemným japonským uměním skládání papíru. Vyznačuje se jednoduchou geometrií a čistými tvary. Úhel a plocha definují minimalistický šperk, který hrou světla a stínu klame pozorovatele o své skutečné podobě. Autorkou ručně vyráběných minimalistických šperků kolekce Origami je Natalie Vicenová.

 

 

 

newsletter