Představujeme minimalistické Origami

Designérka Natalie Vicenová, jež stojí i za předchozí úspěšnou kolekcí Elements, nalezla inspiraci v tradičním japonském umění skládání papíru. Kolekce Origami se vyznačuje jednoduchou geometrií a čistými tvary. Úhel a plocha definují minimalistický šperk, který hrou světla a stínu klame pozorovatele o své skutečné podobě. Z japonské kultury si propůjčuje jemnost a pokornou neokázalost, právě tak jako lásku k minimalistickému vyjádření. Designérka všechny šperky navrhla nejdříve v papírové podobě jako tradiční origami.

Produktová řada Noshi Origami odkazuje k období Heian, v němž si samurajští válečníci vyměňovali origami zvané Noshi jako talisman přinášející štěstí. V řadě Noshi naleznete prsten, náhrdelník a dva druhy náušnic.

Produktová řada Nami Origami je inspirována mořskými vlnami, jako tradičního motivu japonského umění. Rozbouřený oceán představuje život a jeho úskalí, právě tak jako sílu a odvahu těch, kteří je překonávají. V řadě Nami naleznete náhrdelník a brož, které v budoucnu doplní i náušnice.

newsletter