Anna Steinerová

A graduate of K.O.V. at the Prague Academy of Arts, she participated in several international internships, using the gained experience in her work. Anna Steiner’s jewelery is characterized by unique ideas and quality workmanship. She expresses her creative ideas through a small, simple shape of an object, which fuctions as a work of art while being worn as an accessories or just laying on a table. It can not be overlooked.

The holder of a Design Supermarket’s Visitors award for the authorship project KAAWA. A coffee bean in her hands turns into a real work of art. So does the sacred Rudraksha seed, which is the basic element of her collection Rudra for MOOYYY.

 

 

Anna Steinerová

Kolekce Rudra

Rudra

Kolekce Rudra je inspirována semínkem zvaným Rudraksha. 

Kolekce dokonale vystihuje vlastnosti semínka věčně zeleného stromu Rudraksha (Elaeocarpus ganitrus). Odráží v sobě pozitivní energii, která z něj vyzařuje, podtrhuje jeho přirozenou krásu a přenáší jeho působení na nositele šperku. Omlazuje, zostřuje mysl a zvyšuje sílu intuice. Stane se Vaší přirozeností. Splyne s Vaším jedinečným já, nabije Vás životní energií. Navrženo s láskou a rozvahou. 

Autorka Anna Steinerová byla za kolekci Rudra nominována na cenu Designbloku 2015 v kategorii šperk. 

Přejít na kolekciKolekce Chains

Chains

Protiklady se přitahují. I designová kolekce Anny Steinerové je založená na zdánlivě neslučitelných kontrastech.

Originální náhrdelníky a náušnice představují střet pevného a pohyblivého, přísnosti a hravosti, geometrie a variability vytváří napětí, díky kterému je nelze přehlédnout. Minimalistické šperky jsou vyrobeny z pozlaceného či černou barvou rhodiovaného stříbra jsou jednoduché i výrazné zároveň. Každým pohybem i úhlem pohledu se proměňují a vybízejí tak ke hře a stále novým interpretacím.

 

Přejít na kolekciKolekce Lotos

Lotos

Kolekce šperkařky a designerky Anny Steinerové je inspirována přírodní symbolikou lotosového květu. Buddhistická mytologie praví, že byl lotos prvním květem, který zrodil světlo světa. Představuje trnitou cestu života, kterou je třeba dojít ke konečnému osvícení. Naní náhodné, že lotosový květ vyrůstá z bahna, prodírá se špinavou vodou, až se nakonec čistý a zářivý objeví na vodní hladině v celé své kráse.

Originální náušnice a máhrdelníky jsou rovněž symbolem znovuzrození, čistoty, duchovnosti a harmonie mužského a ženského principu.

Přejít na kolekci


 

newsletter